Bellona’dan Avrupa'da yeni yılın ilk hamlesi…

Yazıcı Sayfası

 

Boydak Holding’in bünyesinde bulunan Bellona genç ve yenilikçi tasarımlarını Avrupa’ya taşımaya devam ediyor. Fransa’daki 6. mağazasını Lyon/St.Priest’te bulunan zone commercial’de  açan Bellona, ev tekstilinden mobilyaya kadar uzanan, ev  ürünlerinde her ihtiyaca cevap verebilecek geniş ürün grubu ile yoğun ilgi gördü.

Bellona,  global markaların ve Fransa’nın en büyük mobilya zincir mağazalarının bulunduğu zone commercial’de 800m2’lik mağazasında 2017 yılına ait ilk tasarımları da tanıttı. Tasarımlarının yanı sıra ürün kalitesi ile sadece Fransa’daki Türklerin değil, Fransızların da beğenisini kazandı.

Boydak Holding’in CEO’su Ertunç Laçinel “ Fransa dışında Almanya, Avusturya, İsviçre, İngiltere ve Hollanda başta olmak üzere 12 Avrupa ülkesinde yerimizi aldık. Bu ülkelerde her geçen gün mağaza sayımızı artırmaya devam ederken, 2017 yılındaki hedeflerimizde yeni ülkeler de bulunuyor. Avustralya, İngiltere, Lübnan, Çin, Kamboçya, Vietnam’da gerek yeni açılacak, gerekse yapılandırılması tamamlanmak üzere olan yerler arasındadır. Global pazarda geniş ürün yelpazemiz ve kalitemize güvenimizi haklı çıkaran Avrupa’daki ilgi, başarılı çalışmalarımızın göstergesidir.” dedi. Ayrıca “ülkemizdeki istihdamı artırmak için yeni pazar arayışımız devam etmektedir. Her geçen gün artan ürün çeşitliliğimiz, gelişen tasarım çizgimiz ve fiyat avantajımız pazar payımızı arttırmak için uygun koşullar sağlarken, kendiliğinden oluşan fırsatları yakalamanın yanı sıra yeni fırsatlar yaratmak da bizim görevimiz.” şeklinde konuştu.

 

Diğer Haberler