İSTİKBAL 646. MAĞAZASINI MERSİN'DE AÇTI

Yazıcı Sayfası

İSTİKBAL 2017'DE CİROSUNU YÜZDE 50 ARTIRDI

Türkiye'nin mobilya devi İstikbal, büyümesini sürdürürken, Türkiye ekonomisine olan katkılarını da artırarak devam ettiriyor.

İstikbal'in 646. Magazası Mersin'de açıldı. İbrahim Fırsatbul ile Michel Fırsatbul ortaklığında açılan Fırsatbul Mobilya'da faaliyet gösterecek olan bin 500 metrekarelik alana sahip mağazanın açılışına Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin milletvekilleri Fikri Sağlar, Hüseyin Çamak ve Aytuğ Atıcı, bölge anabayi Günep A.Ş. Genel Müdürü Emine Nargile, Pazarlama Koordinatörü Kadir Yön, Boydak Holding yöneticileri Mustafa Büyükkatırcı, Fatih Mehmet Bozkurt, Yasin Burhaniyeli ve Sefa Çevirgen katıldı.

Büyük ilgi gören açılışta konuşan İstikbal Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı, "Grubumuz dünyanın en büyük mobilya aktörlerinden biri olmak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu doğrultuda 2017 yılında yüzde 50 oranında cirosal büyüme yakaladık. Bu büyümede devletimizin uygulamaya aldığı KDV indirimi kararının önemli bir etkisi oldu. Bu karar nedeniyle yetkililere teşekkür ediyoruz. Yine devletimizin büyüme hedefleri doğrultusunda grubumuz istihdamı artırmak amacıyla tüm hız ve enerjisiyle çalışmaya devam edeceğini vurgulamak isterim. Bu güzel mağazayı Mersinlilerin hizmetine sunan bayimiz İbrahim ve Michel Fırsatbul Beylere teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Diğer Haberler