113 BİNLİK İSTİHDAMA ULAŞTI

Yazıcı Sayfası

DÜNYA DEVLERİNİ SOLLADI

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, İstikbal'in Edirne mağazasının açılışında çarpıcı açıklamalar yaptı, hedeflerini "Dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olmak" diye açıkladı

Her geçen gün gücüne güç katan ve özellikle istihdam sağlama konusunda dünya devlerini geride bırakan :Boydak Holding kuruluşu İstikbal Mobilya'nın 647. mağazası Edirne'de açıldı. Tan Mobilya adıyla hizmete giren 1400 metre kare büyüklüğündeki mağazasının açılışına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, bölge anabayisi Orpaş A.Ş. Genel Müdürü Orhan Başar, Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, İstikbal Marka Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı, Bayi Yapılandırma Müdürü Oğuzhan Severcan katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, öncelikle yaptığı yatırım nedeniyle Tan Mobilya sahibi İsmet İlktan'a teşekkür etti. Uyanık, şöyle devam etti:
"Grubumuzun ilk hedefi Türkiye ekonomisine hizmet vermek ve güç katmaktır. Bu hedef doğrultusunda 13 bini direk, 100 bini dolaylı olmak üzere 113 bin istihdama ulaşmış bulunmaktayız. Grubumuzun büyük potansiyeli ile birlikte en büyük hedefi dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olmaktır. Bu hedef doğrultusunda çok çalışacak, ülkemizin ekonomisine güç katacak, istihdamı daha da artıracağız."

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise "İstikbal milletimizin güvendiği bir markadır. Bu marka adı altında böylesine güzel bir mağazayı Edirne halkının hizmetine sunan İsmet İlktan beye teşekkür ediyoruz" dedi.