HEDEFİMİZ DAHA ÇOK İSTİHDAM

Yazıcı Sayfası

594. Bellona mağazası Ankara Mamak'ta açıldı, Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık hedeflerini açıkladı: "Hedefimiz daha çok istihdam."

Türkiye'nin en hızlı büyüyen mobilya markalarından Bellona, 594. mağazasını Ankara'nın Mamak ilçesinde açtı.

"Kıbrıs Ticaret" adıyla açılan 4 bin metrekare büyüklüğündeki mağazasının açılışına Mamak Belediye Başkan Yardımcısı  Erdoğan Karadağ,  Boydak Holding Yöneticilerinden Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık ve  Bellona Marka Pazarlama Müdürü Bülent Alıcı da katıldı.

Mamaklıların büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan Boydak Holding Mobilya Pazarlama Grubu Koordinatörü Bilal Uyanık, "Boydak Holding olarak mobilya markalarımızla birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Türkiye için çalışıyoruz. Hedefimiz daha çok istihdam sağlamak. Mamak'ta bugün açılan mağazasımızın sahibi Şaban Soylu'ya ülkesinin ve markasının potansiyeline güvendiği için teşekkür ediyoruz. Türkiye için el ele verecek ve daha çok çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ ise "Mamak ilçesi gelişerek değişiyoruz. Bu yatırım gücümüze güç katacak" dedi.

Diğer Haberler