İSTİKBAL 649. MAĞAZASINI DA AÇTI

Yazıcı Sayfası

4 AYDA YÜZDE 40 BÜYÜME YAKALADI

Türkiye'nin mobilya devi İstikbal, 649. mağazasını Muğla'nın Milas ilçesinde açtı. Topaloğlu Karakaş Mobilya adıyla açılan İstikbal Milas Mağazası 2 bin 200 metre karelik bir alanı kaplıyor. Açılışa Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İstikbal Marka Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı ve Bayi Yapılandırma Müdürü Oğuzhan Severcan da katıldı.

Açılışta konuşan İstikbal Marka Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı İstikbal'in sektörün lider markası olduğunu belirtirken, "Devletimizin sağladığı KDV indirimi uygulamasıyla birlikte 4 ayda yüzde 40'lık büyümeye ulaştık. İstikbal olarak 60 yıldır üretime ve istihdama katkı sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz. Devletimizin 2023 vizyonu ile uyum içinde çalışarak dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olmayı hedefliyoruz" dedi.
 
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İstikbal'in Milas'a büyük güç katacağını belirtirken, Milas Kaymakamı Eren Arslan ise "İstikbal Mağazası ilçemize ekonomik canlılık getirecektir. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler