ARDAHAN'DA İSTİKBAL ŞÖLENİ

Yazıcı Sayfası

ARDAHAN'DA İSTİKBAL ŞÖLENİ

Türkiye'nin mobilya devi İstikbal, Ardahanlılarla da buluştu. Ardahan'daki İstikbal Mağazası'nın açılışı adeta bir şölen havasında geçti. Halkın büyük ilgi gösterdiği açılışa Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Boydak Holding  Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, İstikbal Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı, Bayi Yapılandırma ve Perakende İş Geliştirme Müdürü Oğuzhan Severcan da katıldı.

Kale Mobilya adına Boztaş Ailesini temsilen söz alan  Cezmi Boztaş, ticari hayatları boyunca öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu ve İstikbal markasını temsilen Ardahan’da da bu doğrultuda hizmet vereceklerini beyan etmişlerdir.

Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık ise şunları söyledi:

"Bölgenin potansiyeline inanıyoruz ve yatırımlarımızın devam edeceğini ilan ediyoruz. Mobilya sektöründe KDV indirimiyle birlikte mobilya almanın tam zamanı. Ardahan halkı ev için gerekli her şeyi burada bulabilecek. Bu mağazayı hizmete açtığımız için mutluyuz. Sektörün lider markasının dünyanın en büyük ilk 3 mobilya markası arasına girmesi için vargücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy "Boydak Holding'e teşekkür ediyoruz ve bölgeye yapacakları yatırımların artarak devam etmesini bekliyoruz" dedi.

Diğer Haberler