Boydak Holding CEO’nun Mesajı

Yazıcı Sayfası

Değerli çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz,

Boydak Holding, sektöründe lider olan markaları ile 2017 yılını yüzde 30 büyüme ile kapatarak, ISO 500’de 7 şirket, II.500’de ise 2 şirket ile yer almıştır. Bu nedenle sorumluluğumuzun büyük olduğuna inanıyor, operasyon anlayışımızı, teknolojimizi, sistemlerimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde bir dünya markası olma yolunda uluslararası dağıtım ağımızı daha da güçlendirmeye, inovatif çözümlerle, teknoloji entegrasyonunda dünya standartlarında bir sisteme ulaşmaya odaklanıyoruz.

Hedeflerimizde kararlı adımlarla ilerlerken, geleceğe büyük bir umut ve güvenle bakıyoruz ayrıca şu üçlü sacayağını göz önünde bulunduruyoruz: Boydak Holding markasına değer katmak, müşterilerimizi, çalışanlarımızı mutlu etmek ve Türkiye’nin çıkarlarını her şeyin önünde tutmak. Bunun için de iyi niyet ve büyük bir gayretle işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanıyoruz.

Bizler, Boydak Holding olarak kurumsal değerlerimize bağlı olarak oluşturduğumuz stratejinin başarısına inanıyoruz. Vizyonumuz müşterilerimizin, bayilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘İlk Tercihi olmak’. Yöneticilerimiz ve takım arkadaşlarımız, bu vizyon ile hareket ederek, çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas alır, yenilikçi düşünceyi teşvik eder, takım çalışmasını destekler ve çalışanlarının katkılarına değer verir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve değer yaratan ürünler sunmaktır. Hedefimiz, bir yandan müşterilerimize değer yaratırken diğer yandan etkin bir organizasyon yapısı ile karlı bir büyüme sağlamaktır. Farklılığımızı yaratan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapımızdır. İnsan kaynaklarımız, global anlayış sahibi, dinamik ve tutkulu bireylerden oluşmaktadır.

Yönetimimiz, şirketimizin lider konumunun devamı için altı stratejik öncelik alanı belirlemiştir:
- Profesyonel Marka Yönetimi
- Ürün ve Hizmetin Mükemmel olması
- Müşteri Odaklılık
- Güçlü Dağıtım 
- Maliyet Etkinliği
- Çalışanlarımızın Yüksek Motivasyonu

Bu bağlamda, stratejimizi üç prensip ile sürdüreceğiz; yenilikçi ürün zincirini genişletmek, müşteri talebi yaratmak ve evlerimize daha konforlu yaşam sağlayacak ürünler sunmak.
Ülkemiz sınırları içerisinde ürettiğimiz katma değerli ürünlerle, faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki bölgesel pazarlarımızla birlikte, ihracata hız vererek uluslararası alanda yeni başarılara imza atmak istiyoruz. Sektörlerimizle ilgili küresel gelişmeleri dikkatle izliyoruz, uluslararası fırsatları ve pazar koşullarındaki gelişmeleri avantaja çevirerek büyümeye devam edeceğiz.

Sevgi ve Saygılarımla

Alpaslan Baki Ertekin
Yönetim Kurulu Üyesi & CEO