Boypaş Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş.

Yazıcı Sayfası

  • Adres: İkitelli OSB Ziya Gökalp Mah. Atatürk Bulvarı 8.Cad. No:3 Başakşehir - İSTANBUL
  • Telefon: (90 212) 692 32 00
  • Faks: (90 212) 549 25 20
  • Web: www.boypas.com.tr

Ünvanı: Boypaş Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş.

Kuruluş: 1995 / İstanbul

Sermaye: 50.000.000 TL.

Toplam büyüklük: İstanbul Anadolu yakası 14.000 m2, Avrupa yakası 20.000 m2

Çalışan sayısı: 152

Şube Sayısı: 143

Faaliyet tanımı:

1995 yılında kurulan 50.000.000 TL sermayeli Boypaş, İstikbal markalı kanepe,koltuk takımı,mobilya,yatak, evtekstili ve halı ürünlerinin İstanbul her iki yakasına pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Fabrikaların ürettiği İstikbal markalı tüm ürünlerin( kanepe, koltuk ,panel mobilya halı, aksesuar, v.b) İstanbul bölgesi satış ,pazarlama ve dağıtım hizmetlerini yapmak,şirket pazarlama ve Lojıstik faaliyetlerini Başakşehir ve Tuzla merkezlerindeki toplam 173 personel ile yürütmektedir.

Boypaş AŞ her iki yakada da Satış sonrası servis hizmetleri gerçekleştirmek üzere servis birimleri oluşturmuştur.

İstanbul Başakşehir deki 14.000 m2 lik lojıstik merkezi ile İstanbul Avrupa Yakasındaki bayilere satış,lojistik ve satış sonrası hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ise Tuzla daki 32.000 m2 lik merkez den hizmet verilmektedir.

Etkin ve gelişmiş Fiziksel dağıtım sistemi ile bayi organizasyonlarına, tüketicilerine sağlıklı, kaliteli hizmet ve servis vermek, müşteri memnuniyeti anlayışı ile satış sonrası sorunsuz müşteri ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, kaliteli hizmet verebilmek adına satış, sevkiyat personelleri ile müşteri temsilcilerini devamlı eğitmek şirketin önceliğidir.

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak, bununla birlikte yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmak hedflerimizdir.

 Araştırma – geliştirme faaliyetlerimize tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun; dünya standartlarında insan ve çevre dostu ürünler geliştirmek ve üretmek amacıyla üretici firmalara görüş ve öneriler sunulmaktadır.