Bepaş Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş.

Yazıcı Sayfası

  • Adres: Turgutreis mh. Barbaros Cd. Giyimkent Kooperatif Içi Vadi Bulvarı No: 1 Esenler - İSTANBUL
  • Telefon: (90 212) 438 25 00 (pbx)
  • Faks: (90 212) 438 11 00
  • Web: www.bepas.com.tr

Ünvanı: Bepaş Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş.

Kuruluş: 1997 / İstanbul

Sermaye: 40.000.000 TL

Toplam büyüklük: 70.000 m2 kapalı

Çalışan sayısı: 153

Bayi Sayısı: 237

Faaliyet tanımı:

 Bellona ve Mondi marka ürünlerin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Bepaş A.Ş. Bellona markalı ürünleri Avrupa yakasında 87, Anadolu yakasında ise 64 adet bayi, Mondi markalı ürünleri ise Anadolu yakasında 54, Avrupa yakasında ise 56 adet bayi ile pazarlamaktadır.

Bepaş A.Ş. her iki yakada da satış sonrası servis hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla Servis birimleri oluşturmuştur.

İstanbul  Esenler'deki  42.500 m2 'lik lojistik merkezi ile İstanbul Avrupa Bölgesi'ndeki  bayi ve tüketicilere, satış, lojistik ve satış sonrası hizmet vermektedir. Anadolu yakasında Akfıratta 27.656 m2’lik lojistik merkezimiz ile Anadolu yakasına hizmet verilmektedir.

Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermek bilinci ile yatırımlarımız daima devam etmektedir.

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek. Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmak.

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi dokümante  etmek ve toplumumuzla paylaşmak temel çevre politikamızdır.

Her zaman uzun vadeli düşünmeyi kendine olarak ilke edinen Bepaş,insan odaklı felsefesi, kalifiye iş gücü, geçmiş ve gelecek yatırımlarımızla 2016 yılında pazar pozisyonumuzu ve karlılığımızı güçlendirmeye devam edecektir.