Adakar Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama A.Ş.

Yazıcı Sayfası

  • Adres: D-100 Karayolu Üzeri Karayolları Şube Müdürlüğü Karşısı Kozluk Mah. No:19 Erenler - SAKARYA
  • Telefon: (90 264) 353 52 00
  • Faks: (90 264) 353 53 77
  • Web: www.adakar.com.tr

Ünvanı: Adakar Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Kuruluş: 2003 / Adapazarı

Sermaye: 11.000.000 TL

Toplam büyüklük: 17.400 m2 kapalı, 12.600 m2 açık

Çalışan sayısı: 62

Bayi Sayısı: 54

Faaliyet tanımı:

ADAKAR A.Ş. 2003 Yılında Boydak Holding bünyesinde yer alan İstikbal, Bellona ve Mondi markalı ürünlerin Batı Karadeniz bölgesinde satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet faaliyetlerinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Bölgede hizmet verilen toplam 7 il ve ilçeleri bulunmaktadır. Bu iller Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Karabük ve Bartın il ve ilçelerinden oluşmaktadır. Sorumluluğunda bulunan il ve ilçelerde toplam 72 bayiye hizmet sunmaktadır.  Şirketin kurulmasından kısa süre sonra Holding tarafından Sakarya ili Erenler ilçesinde satın alınan arazi üzerinde yapılan kampüs içerisinde 16.000 m2 büyüklüğünde lojistik merkezinden hizmetlerini vermeye başlamıştır. Markalı mobilya firmaları içerisinde en iyi toptancı hizmetleri veren firmalar içerisinde yer almaktadır.

Firma toptan satış pazarlama ve satış sonrası hizmetler vermesi nedeniyle bu hizmetlere uygun lojistik merkeziyle rakiplerine göre en iyi hizmet veren firmalardandır. Bölgenin en fazla ciro yapan illerin orta noktasında konumlandırılmış, bu sayede bayilerine en kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemiştir. Lojistik merkezinde profesyonel depo uygulamalarıyla stoklama yaparak bayilerine ürünleri en kısa zamanda, hasarsız ve eksiksiz olarak teslim etmektedir. Bu hizmet anlayışıyla bünyesindeki markalar bölgede en iyi ciro yapan bayiler arasında yer almaktadır.

Şirketimiz vergi sıralamalarında Sakarya kurumlar vergisi sırlamasında son yıllarda ilk 10 firma içerisinde yer alarak şehre katma değer sağlamakta olup Sakarya Vergi dairesi Başkanlığınca ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından çeşitli teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmiştir.