Boyser Servis Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Yazıcı Sayfası

  • Adres: O.S.B. 43. Cad. No: 37 / B 38070 Melikgazi - KAYSERİ
  • Telefon: (90 352) 322 19 77
  • Faks: (90 352) 322 19 81
  • Web: www.boyser.com.tr

Ünvanı: Boyser Servis Hizmetlerİ Sanayi ve Tic. A.Ş.

Kuruluş: 2007 / Kayseri

Sermaye: 1.000.000 TL

Toplam büyüklük: 10.000 m2 kapalı alan

Çalışan sayısı: 143

Faaliyet tanımı:
 

İstikbal, Bellona, Mondi, Boyteks Halı ve Aksesuar markalarının üretimini yaptığı tüm ürün gruplarına satış sonrası hizmet vermek üzere Boyser, 2007 yılında kurulmuştur. Şirket 1.000.000 TL sermaye ve 152 çalışanıyla Kayseri’de 10.000m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Boyser; Yedek parça tedarik, İade ürün ve yedek parça kabulü, Müşteri şikâyetleri alma ve sonuçlandırma, Eğitim, Denetim, Düzeltici ve Önleyici faaliyetler, Müşteri hizmetleri yönetimi, Montör ve eksperlere iş elbiseleri sağlama (5.000 kişi),Yasal süreçler (TSE,4077 Tüketici Yasası, Hizmet yeri yeterlilik ve Sözleşmeler) gibi hizmetler sunmaktadır.

Bu hizmetleri 152 teknik personeli ile merkezde;17 Bölge Müdürlüğü, 7 Şube ve 16 Home Ofise ile ülke genelinde 40 noktada;131 Eksper aracı,262 Eksper ve toplam 522 uzman çalışanı ile ülke geneline sunmaktadır.

Boydak Holding Bünyesinde Mobilya Üretimi Yapan İstikbal Bellona ve Mondi Markalarına Satış Sonrası Servis Hizmeti vermektedir. Bölge servislerinden gelen yedek parça taleplerinin belirli bölümünü kendi bünyesinde üretmekte olup üretim kapasitemizi Müşteri dinamikleri doğrultusunda her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

Satış sonrası hizmetini verdiği Markaların Tasarım Değerlendirme Toplantılarına katılım sağlayarak Müşteri geri bildirimlerini ( talep, şikâyet, öneri)  değerlendirerek ilgili sürece katkı sağlamaktadır

Gelişen ve değişen tüketici beklentilerine paralel, en kaliteli Satış Sonrası hizmeti en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmak.

Alınan önemli Belge ve Ödüller:     

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini alan Boyser A.ş aynı zamanda sektöründe bu belgeyi alan ilk firma olmuştur.

Boyser Servis Hizmetleri şirketi olarak ihracatımız olmamakla birlikte Boydak Holding grup şirketi Boydak Dış Ticaret A.Ş tarafından İhraç edilen ürünlere satış öncesi ve sonrası servis hizmeti vermektedir.

2015 yılı Boyser Prosedür ve uygulama değişiklikleri ile Satış öncesi ve Sonrası Hizmet kalitesinin artırıldığı ve bununda Bayi ve Tüketici memnuniyetine artan şekilde etkisinin olduğu bir yıl olmuştur.

2015 yılında yasalar yönetmelikler ve belirlenen prensipler doğrultusunda mutlu, marka bağımlısı müşteriler oluşturma yolunda devam edilmesi, Yeni servis noktaları açmak (uygun illere servis ve home ofisler kurmak) ,2013 yılında SAP programına geçiş projesini tamamlayan Boyser ve Bölge servis müdürlükleri ile birlikte 2016 yılında da SAP geçişini tamamlayan İş ortağımız olan Üretici İşletmeler, anabayiler ve Perakende satış yapan bayilerle entegrasyon yapılması ve SAP sistem geçişlerinin devamlılığının sağlanmasına destek olunması, Yapılacak entegrasyonlarla özellikle perakende satış yapılan müşterilerimize ait bilgilerin ortak havuzda toplanarak hizmet kalitesine katkı sağlanması,

Marka ürünlerimize ait müşteri şikayetlerinin görselleri ile birlikte daha anlaşılır ve nitelikli alınması için ve de eski ürünlerde yaşanan problemlerin tekrar yeni ürünlerde ikame edilmemesi ve düzeltici-önleyici faaliyetler düzenlemek amacı ile yeni nesil el terminalleri ile resimli müşteri şikayeti alma, Marka ürünlerinin müşterilerimize(anabayi, bayi, tüketici) ilk seferde sorunsuz teslim edilmesi amacı ile, logisticle ilgili projeler üretip, sürece katkıda bulunulması,

Değişen zamana, tüketici kanunlarına ve müşteri beklentilerine paralel bölge servislerimizin hizmet kalitesinin artırılması amacı ile projeler üretmek.Bölge Servisi Denetimi ve Teknik Ziyaret faaliyetleriyle Türkiye geneli servis hizmeti kalitesi artırılacak ve standardizasyon sağlanması

Marka ürünlerinin sahada amacına uygun bir şekilde sorunsuz kullanımı için Üretim ve Sevk aşamalarında (Tasarım, İşçilik, Malzeme, Nakliye vb.) oluşabilecek sıkıntıların çözümüne yönelik sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunarak sürece katkı sağlamaya devam edilmesi hedeflerimizdir.

Tüm çağrıların yasal süre hedefi içerisinde kapatılması hedefi doğrultusunda 2015 yılında

 752.216  Çağrı alınmıştır.

730.781 adet çağrı sonuçlandırılmıştır.

407.769 kalem yedek parça değişmiştir.

253.131 yedek parça,16.900 ünite/ürün iade alınmıştır.

444 lü hatta 140.402 adet telefon gelmiş ve cevaplandırılmıştır.